Przywróć blask karoserii samochodu – car detailing w Warszawie

Właściciele aut coraz częściej decydują się na skorzystanie z usług, które przywrócą samochodowi dawny blask. Należy do nich car detailing, czyli kompleksowe mycie karoserii i czyszczenie wnętrza pojazdu. Aby car detailing przyniósł jak najlepsze efekty, warto powierzyć jego realizację profesjonalistom. Z precyzyjnych usług pielęgnacji auta korzystaj tylko w zaufanych miejscach. Jednym z nich jest Baster Garage – warsztat samochodowy, który specjalizuje się również w auto detailingu, nakładaniu powłok ceramicznych czy naklejaniu folii ochronnej (która przy okazji pomoże też zmienić kolor karoserii pojazdu).

Na czym polega car detailing?

Troska o samochód nie powinna być niczym nadzwyczajnym. Dla wielu osób to narzędzie pracy, innym znacznie ułatwia przemieszczanie się i organizację życia. Niezależnie od tego, w jakim celu najczęściej wykorzystujesz pojazd, z pewnością chcesz, aby się dobrze prezentował. Pomóc może car detailing, który tylko pozornie przypomina korzystanie z myjni bezdotykowej. Usługa składa się z kilku etapów, a w jej zakres wchodzą różnorodne elementy. Możliwe jest samo umycie i zabezpieczenie powłoki samochodu, dokładne czyszczenie tapicerki, a także pokrycie samochodu powłoką ceramiczną lub oklejenie folią PPF. W warszawskim Baster Garage możesz wybrać pakiet car detailingu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Przyjrzyjmy się przykładowemu pakietowi w ramach car detailingu. Quick Detailing to rewitalizacja lakieru, odświeżenie wnętrza, profesjonalne mycie szyb, dressing na opony oraz pokrycie karoserii specjalną powłoką. Pakiet Premium Gold obejmuje korektę lakieru, detailing wnętrza, nałożenie powłoki ceramicznej na lakier i felgi oraz powłoki hydrofobowej na szyby, a także czyszczenie silnika. Cennik car detailingu w Warszawie może być mocno zróżnicowany. W Baster Garage głównym kryterium ceny jest wielkość samochodu. Koszt Quick Detailingu małego samochodu (np. Opla Corsy) zaczyna się od 750 zł, średniego (np. Volkswagena Passata) od 880 zł, zaś dużego (jak Porsche Cayenne) już od 1 000 zł.

Skuteczny car detailing w Warszawie

Jeśli marzysz o tym, aby Twój samochód odzyskał dawny blask i chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących car detailingu, skontaktuj się z pracownikami Baster Garage. Zadzwoń pod numer telefonu: 577 526 666, wyślij e-mail pod adres: [email protected] lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie internetowej.

Zatroszcz się o piękny samochód już dzisiaj.

Redakcja lajfhaki.pl