Jak schować ramiączka od stanika?

Dobrze dobrana bielizna modeluje piersi i jednocześnie jest niewidoczna pod ubraniem. Jest wiele sukienek oraz bluzek, pod którymi trudno ukryć stanik. Trzeba jednak pamiętać, że bielizna, która jest widoczna wcale nie wygląda elegancko. Jak schować ramiączka od stanika pod sukienką czy mocno wyciętą bluzką?

Sprytne rozwiązania

Zastanawiając się, jak schować ramiączka stanika, warto pamiętać, że jest wiele rozwiązań, które dopasowane są do garderoby, którą nosimy.

Hiszpanki, zarówno sukienki, jak i bluzki, podbiły nasze serca. Wiele kobiet zastanawia się, czy wystające ramiączka od stanika są dopuszczalne. Warto pamiętać, że ukryty stanik wygląda dużo korzystniej niż ramiączka, które wystają spod bluzki.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest założenie silikonowego stanika samonośnego. Trzeba jednak pamiętać, że wybierając stanik samonośny należy go bardzo dobrze dopasować, by doskonale trzymał się na swoim miejscu.

Stanik samonośny jest również idealnym rozwiązaniem do bluzek oraz sukienek, które są na cienkich ramiączkach typu spaghetti.

Innym rozwiązaniem jest wykorzystanie przezroczystych ramiączek. Nie jest to najmodniejsze rozwiązanie, ale kobiety o większym biuście mogą mieć problem z dobraniem stanika silikonowego, który będzie stabilnie podtrzymywał biust.

Klipsy i ściągacze

Zastanawiając się, jak schować ramiączka od stanika, warto pamiętać o najprostszych metodach. Można wykorzystać spinacz do papieru, by spiąć ramiączka na wysokości łopatek. Taki biustonosz będzie wyglądał idealnie do bokserki czy bluzki bez rękawów. Spinacz można zastąpić specjalnymi, plastikowymi klamerkami, które można kupić w każdej pasmanterii.

Klipsy ściągające to gadżety, który pozwolą ukryć ramiączka zarówno z tyłu, jak i z przodu. Dzięki temu każda bluzka i sukienka będzie wyglądała świetnie.

Kolejnym sposobem zamaskowania ramiączek stanika jest przełożenie go przez szyję. Dzięki temu nawet duży dekolt będzie wyglądał idealnie. Jednocześnie biust będzie stabilny.

Cielista bielizna

Częstym błędem, który popełniają kobiety wybierając bieliznę pod białe bluzki i sukienki, jest wybieranie białej bielizny. Taka bielizna nie wygląda dobrze. Dużo korzystniej wygląda stanik, który jest cielisty.

Cielisty biustonosz sprawdzi się pod sukienką, białym topem czy bluzką koszulową, którą założymy do pracy.

Zastanawiając się, jak schować ramiączka od stanika warto pamiętać, że są stylizacje, w których można pozwolić sobie na pokazanie niewielkiego kawałka bielizny. W takiej stylizacji jednak należy zdecydować się na stanik, który jest wykonany z delikatnej koronki.

Warto również czasami pozwolić sobie na pokazanie ramiączka stanika. Należy jednak wybrać biustonosz, który ma grube, koronkowe ramiączka. Będzie to interesująca stylizacja z pazurem, która świetnie sprawdzi się w czasie wieczornych wyjść.

Redakcja lajfhaki.pl